Zwykły spacer do lasu

Witaj czytelniku

Ten artykuł będzie mocny. Jeśli masz poniżej 18 lat nie czytaj go.

Umówiłem się z koleżanką aby do mnie wpadła i opowiedziała wydarzenia z weekendu. Ja miałem opowiedzieć jej swój wyjazd do Gliwic.

Umyłem się , posprzątałem , zagrzalem wodę na herbatę a jej nie było…czekałem dobre pół godziny.

Wróciła mama i zespsuła mi cały plan działania. Podświadomie czułem , se dzisiaj może być gorąco więc wcześniej przygotowałem opakowanie prezerwatyw na biurku.

Trzeba było działać szybko i coś wymyślić więc napisałem gdzie czekam i co będziemy robić ( czyli pójdziemy na spacer .

Anyway to nasz pierwszy spacer od czasu kiedy się na niego umawialiśmy dużo dużo wcześniej:)

Czekałem pod tunelem jakieś dobre 20 minut, jednak byłem jakoś dziwnie spokojny i wyluzowany. Dziewczyna przyszła świetnie ubrana z różnymi dodatkami i kolczykami. Na przywitanie dała mi buziaka w usta.

Pochwaliłem ja za ubiór i zapach. Powiedziałem że podoba mi się to kolorowa bluzka ( sprostowała mnie że to było body ) . Swoją drogą moja była dziewczyna jak chciała seksu bądź brała taka ewentualność pod uwagę zakładała seksowne body.

W tamtym momencie nie skojarzyłem faktów i nie odczytałem tego jakże oczywistego faktu.

Po chwili rozmowy ruszyliśmy na spacer. Dałem jej mówić , żeby się wygadała. Jak ona skończyła ja wrzuciłem swoje wątki. W trakcie rozmowy pojawił się dotyk niewymuszony. Najpierw delikatnie wziąłem jej dłoń aby zobaczyć paznokcie i ja puściłem. Potem chwyciłem za ramię co jej się bardzo spodobało i sama chwyciła mnie niemal natychmiast w pasie.

Pomyślałem no nieźle działa to. Taki mam dzień czy rzeczywiście leci na mnie.

W lesie znaleźliśmy ławeczkę na której usiedliśmy sobie obok siebie.

Ja siedziałem na luzaka ona obok dość blisko. W pewnym momencie kiedy rozmawialismy twarz w twarz zbliżyła się do mnie. Nie pocałowałem jej wtedy od razu. Przy drugiej próbie poszło samo. Ona do mnie ja do niej i poszliśmy w ślinę dość długo.

Lubię takie chwile gdzie nie ma nic znaczenia tylko ten jeden moment. On trochę trwał ( kilka minut ). Powiedziałem dość, narazie wystarczy. I wtedy ona mnie zaskoczyła. Powiedziała że chce jeszcze i po kilku minutach usiadła na mnie w mocno erotycznej pozycji ( w ubraniach oczywiście). Wzajemnie poznawaliśmy swoje ciała a ona to Ola się coraz bardziej podniecona i napalona . Nie widziałem jej jeszcze takiej

Zaczęło mi się kręcić w głowie, daliśmy sobie chwilę przerwy i oboje już wiedzieliśmy , że to skończy się seksem “tu i teraz”.

Powiem tobie ,ze dawno w takiej sytuacji nie byłem ale trzeba było działać. Trochę się ogarnelismy i weszliśmy głębiej do lasu, żeby ze ścieżki nikt nas nie widział.

Zacząłem się rozbierać i ja powoli. Położyłem kurtkę i spodnie , ściągnąłem buty i na leżąco zaczęliśmy się namiętnie całować.

Warunki dosyć trudne bo w lesie za dnia w słońcu seksu nie uprawiałem jeszcze haha to był naprawdę duży spontan w naszym wykonaniu.

Pod koniec przejeżdżali rowerem dwaj starsi panowie ale raczej nas nie widzieli.

Szczegółów opisywać nie będę bo to nie jest erotyk czy książka tylko zwykły artykuł. Po wszystkim ubraliśmy się, posprzątaliśmy i kontuowalismy nasz spacer.

Rozmawialiśmy cały czas będący w objęciach w pasie.

Doszliśmy do jej bloku i tam posiedzieliśmy i rozmawialismy z jej córka jeszcze.

Nasze spotkanie dobiegało końca a ja dalej nie mogłem uwierzyć i dojść do siebie.

Pamiętaj, kobieta może zaskoczyć cię nieraz i nie wiesz kiedy to nastąpi.

Bądź zawsze gotów. Nos gumki że sobą 🤣

Wspaniałego dnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *